Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3292
Stary 10.10.2009, 21:03
Może 2 bramka też "Głowackiego"? -_-

Polczak to mój idol. A czemu Gancarczyk przyglądał się jak Czech dośrodkowuje, to też pozostanie tajemnicą.

Głowacki wolny, on nigdy nie był szybkościowcem dlatego ważna jest współpracą obydwu stoperów. Z polczakiem po prostu sie nie da.
Odpowiedz cytując