|
Może 2 bramka też "Głowackiego"? -_-
Polczak to mój idol. A czemu Gancarczyk przyglądał się jak Czech dośrodkowuje, to też pozostanie tajemnicą.
Głowacki wolny, on nigdy nie był szybkościowcem dlatego ważna jest współpracą obydwu stoperów. Z polczakiem po prostu sie nie da.
|