element napisał(a):

Dokładnie, cholera jasna!
Zacznijcie coś gra, wygrywać mecz za meczem i śmiało podążać w stronę MP.
W chuja lecicie? z taką grą nie wygracie z Wisłą, a do tego przecież dopuścić nie chcemy.
|
Żeby Ruch zagroził Wislę w MP to muszą bardzo dużo węgla z hałd sprzedać Hanysy. chodzi mi o to,że powinni coś grać,bo póki co to się podniecają,że mają dobre miejsce, które bardziej wynika z tego,że inni gówno graja,niż z tego,że oni są zajebiści. Przepaść między nami a reszta ligi jest znaczna, i fajnie by było jakby jakiś zespól coś wniósł nowego do ligi,prawdziwego a nie w umysłach ludzi zwanych dziennikarzami. Tych,którzy Amicę wznosili ku Niebiosom dzięki grze. Wolę zasłużony Ruch,który coś gra a nie wymyślony od a do z zespół z Poznania. Ruch a Amica?nawet nie ma co porównywać.
Edit. Kiedy pisałem,że Ruch gra padakę, to właśnie w kontekście meczu z Wrocławiem. Tragicznie to było, IV ligowy poziom. Natomiast My gramy jak chcemy, padakę zazwyczaj,bo w zupełności to na ligę wystarcza. Od czasu do czasu coś z klepy zagramy, natomiast Ruch raczej nie.