Wojtas napisał(a):

No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow
|
Marcelo zawsze moze zagrac na defensywnym pomocniku w razie potrzeby a Clebera duzo wyzej cenie od Jopa
