Wyświetl pojedynczy post
tomaso
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2740
Stary 10.10.2009, 19:05
Wojtas napisał(a):Wyświetl post
No ok wyciagnie ,ale zarazem najprawdopodobniej posadzi na ławce.Duet Glowa-Marcelo ciezko bedzie rozbic a jest jeszce Jop i mielibysmy 4 sr obroncow
Marcelo zawsze moze zagrac na defensywnym pomocniku w razie potrzeby a Clebera duzo wyzej cenie od Jopa
Odpowiedz cytując