Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2459
Stary 10.10.2009, 17:36
Ogladam Orange Sport i czasem na Ruch trafie ,ale bez mocnej kawy to ciezko jest nie usnac.

Jak juz koledzy wyzej napisali ,jak Ruch dotrzyma na zimy na tym miejscu co jest to juz bedzie sukces.

Wg mnie jak zwykle na koniec zosztanie nam jedyna walka z Legia,moze uraze tym kibicow innych klubow ,ale nalezy popatrzec co dany klub soba reprezentuje ,i jedynie Legia biorac caloksztal moze byc konkurentem do Mistrza ,nikogo innego nie widze.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując