|
Ogladam Orange Sport i czasem na Ruch trafie ,ale bez mocnej kawy to ciezko jest nie usnac.
Jak juz koledzy wyzej napisali ,jak Ruch dotrzyma na zimy na tym miejscu co jest to juz bedzie sukces.
Wg mnie jak zwykle na koniec zosztanie nam jedyna walka z Legia,moze uraze tym kibicow innych klubow ,ale nalezy popatrzec co dany klub soba reprezentuje ,i jedynie Legia biorac caloksztal moze byc konkurentem do Mistrza ,nikogo innego nie widze.
|