Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
Coal
Member
Od: 03.2009
Skąd: Kraków
Offline
#
1657
10.10.2009, 15:21
Sprzedam telefon Sony Ericson W200i z wyświetlaczem do wymiany tanio !
" i smutek z serc
a zginie, troski
odejdą precz
."
Coal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Coal
Znajdź inne posty napisane przez Coal