Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
2457
10.10.2009, 14:38
Z ta Dukla to gramy chyba po raz 6 w sotatnich 2 latach. Gdy bronilismy sie przed spadkiem to lalismy ich w sparingach. Przed sezonem ogralo nas Podbeskidzie, Lubin itd itp
Te mecze sparingowe nie maja zadnego znaczenia
Niebieski1920
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Niebieski1920
Znajdź inne posty napisane przez Niebieski1920