Wyświetl pojedynczy post
Niebieski1920
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2457
Stary 10.10.2009, 14:38
Z ta Dukla to gramy chyba po raz 6 w sotatnich 2 latach. Gdy bronilismy sie przed spadkiem to lalismy ich w sparingach. Przed sezonem ogralo nas Podbeskidzie, Lubin itd itp

Te mecze sparingowe nie maja zadnego znaczenia
Odpowiedz cytując