Wyświetl pojedynczy post
BRTS39
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: wielkopolskie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2730
Stary 10.10.2009, 12:34
Awe napisał(a):Wyświetl post
No i tacy obcokrajowcy niech grają w kadrze, a nie jakieś Rogery i Obraniaki. Mam tylko nadzieję, że to szczere wypowiedzi Clebera, a nie reklama przy poszukiwaniu klubu w Polsce.
TO jest Skandal co tutaj napisałeś! A gdyby Rogr grał W Wiśle a Cleber W Legii to byś inaczej spiewał! Chodzi mi tutaj o to że to właśnie Obraniak ma korzenie polskie a Cleber nie!Wiec prosze cie nie bądź stronniczy!! Ale jeśli beda chcieli to niech grają. Pamietaj nie masz racji, bo własnie Obranikowi bardziej nalezy sie gra w kadrze niz Cleberowi hernaniemu Rogerowi i innym Edim.
Odpowiedz cytując