|
andalemono nie da się :/
Wczoraj usłyszałem Diaz'a w wykonaniu Szpaka wow w poprzednim sezonie nie było,tylko czemu nie komentuje Marcelo czy Jirsak? Jak kots ma Wiślacką edycje może ktoś napisać co w niej jest? bo słyszałem, ze w meczach ma być Jazda Jazda Biała Gwiazda prawda to?
|