Wyświetl pojedynczy post
brylant17
Senior Member
 
 
Od: 07.2006
Skąd: Wschód Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10
Stary 10.10.2009, 12:29
andalemono nie da się :/

Wczoraj usłyszałem Diaz'a w wykonaniu Szpaka wow w poprzednim sezonie nie było,tylko czemu nie komentuje Marcelo czy Jirsak? Jak kots ma Wiślacką edycje może ktoś napisać co w niej jest? bo słyszałem, ze w meczach ma być Jazda Jazda Biała Gwiazda prawda to?
Piggy oddaj hajs