Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
MatixNH
Senior Member
Od: 08.2006
Skąd: eN-Ha Krakow
Offline
#
4876
10.10.2009, 10:55
Nieplaczcie juz tyle?
pare przykładów gdzie ludzie żyją z podobną ODLEGLOSCIĄ OD BOISKA u nas bedzie troche wieksza ale bez przesady...
Sunderland
Arsenal
Newcastle
http://css.setti.info/psychostats/player.php?id=216926
MatixNH
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MatixNH
Znajdź inne posty napisane przez MatixNH