Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2451
Stary 10.10.2009, 09:41
już chyba lepiej zaprezentował sie Lubin bo.... przegrał tylko 3-1 z Energie Cottbus a nie jak Ruch popłynął 0-4 z Bańską Bystrzycą.Leją nas już właściwie wszyscy w Europie.http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.10.2009 o godz. 09:44.
Odpowiedz cytując