Temat
:
Ekstraklasa 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
Od: 07.2006
Offline
#
2451
10.10.2009, 09:41
już chyba lepiej zaprezentował sie Lubin bo.... przegrał tylko 3-1 z Energie Cottbus a nie jak Ruch popłynął 0-4 z Bańską Bystrzycą.Leją nas już właściwie wszyscy w Europie.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32298,t...wiadomosc.html
Ostatnio edytowane przez AYALA : 10.10.2009 o godz. 09:44.
AYALA
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do AYALA
Znajdź inne posty napisane przez AYALA