Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3219
Stary 10.10.2009, 09:40
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Czarno widze dzisiejszy mecz z Czechami. O ile w ataku jakos to bedzie to obrona z Polczakiem i Dudkiem budzi we mnie spory niepokoj.
A o Głowackim, Rzeźniczaku i Gancarczyku zapomniałeś? Arek w kadrze zagrał ostatni dobry mecz.... kiedy? I czy w ogóle kiedykolwiek? To że gra w Wiśle i jest podporą naszej obrony nie znaczy że zagra dobrze w kadrze. Polczak – odwrotnie gra u parchów to z góry zakładasz że będzie słaby? Ja bardziej się boję tego że obrona w takim składzie + bramkarz gra 1 raz ze sobą niż o indywidualne umiejętności Polczaka i Dudka. Zresztą czy Dudek zrobi większe babole niż Boruc w kadrze? Nie sądzę. Zobaczymy jak to będzie i trzeba być optymistą

PS
W czym Rzeźniczak jest lepszy od Polczaka to nie wiem
Ostatnio edytowane przez Ogryzek : 10.10.2009 o godz. 10:00.
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując