Maciuś napisał(a):

|
Czarno widze dzisiejszy mecz z Czechami. O ile w ataku jakos to bedzie to obrona z Polczakiem i Dudkiem budzi we mnie spory niepokoj.
|
A o Głowackim, Rzeźniczaku i Gancarczyku zapomniałeś? Arek w kadrze zagrał ostatni dobry mecz.... kiedy? I czy w ogóle kiedykolwiek? To że gra w Wiśle i jest podporą naszej obrony nie znaczy że zagra dobrze w kadrze. Polczak – odwrotnie gra u parchów to z góry zakładasz że będzie słaby? Ja bardziej się boję tego że obrona w takim składzie + bramkarz gra 1 raz ze sobą niż o indywidualne umiejętności Polczaka i Dudka. Zresztą czy Dudek zrobi większe babole niż Boruc w kadrze? Nie sądzę. Zobaczymy jak to będzie i trzeba być optymistą
PS
W czym Rzeźniczak jest lepszy od Polczaka to nie wiem
