Wyświetl pojedynczy post
Pan Jotka
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2447
Stary 10.10.2009, 06:21
FredzIo napisał(a):Wyświetl post
Panowie, to, że nasza liga jest chujowa, wiemy od lat. Ale nie wysnuwajmy kolejnych wniosków na podstawie wyników z meczów sparingowych. Tak samo możemy powiedzieć, że Wisła złoiła Seville i Reggine w Chicago Trophy i dlatego nasza liga jest lepsza. Przecież nie wiecie, czy Ruch nie testował nowego ustawienia, a może po prostu odpuścił, a może rzeczywiście Dukla jest dużo mocniejsza. Krytykujmy naszą lige, ale nie powołujmy się na wyniki meczów towarzyskich.
Ok.To wysnujmy wnioski na podstawie meczów w europejskich pucharach. Po chwili zastanowienia musze przyznać , że w świetle roważonych faktów nasza liga jest CHUJOWA i nasze zespoły są słabe. W końcu nie oszukujmy się---to my ściagamy piłkarzy z Czech i Słowacji , a nie oni od nas. Dziękuję za uwage.
PS. Z Reggina zremisowaliśmy, a Sevilla byla tak naprawde na poczatku obozów treningowych. Ogładałem na stadionie i widziałem jak Sevilla odbiegała od nas fizycznie.
Ostatnio edytowane przez Pan Jotka : 10.10.2009 o godz. 06:23.
Odpowiedz cytując