Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
andalemono
Senior Member
Od: 05.2004
Offline
#
1061
10.10.2009, 00:28
Kamera z linii bocznej jest za nisko. Tyle lat była dobrze, to musieli zepsuć ;/
Da sie zmienić taktyke bez pauzowania?
andalemono
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do andalemono
Znajdź inne posty napisane przez andalemono