Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
becia__15
Member
Od: 03.2009
Offline
#
1651
09.10.2009, 20:29
Witam! Polecam coś dla mamy i dla dziecka
Super spodnie REPORTER!
http://allegro.pl/item774592546_supe...r_rozm_27.html
http://allegro.pl/item774584268_supe...r_rozm_26.html
http://allegro.pl/item774600771_supe...r_rozm_27.html
Świetna kamizelka XS:
http://allegro.pl/item774620327_supe...ozmiar_xs.html
i wiele, wiele innych! POLECAM
i gorąco pozdrawiam
becia__15
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do becia__15
Znajdź inne posty napisane przez becia__15