1q2 napisał(a):

|
Ty lepiej pochwal się CV Twojego Jarusia - począwszy od prawdomówności - '...nigdy nie(...)
|
Dlaczego głosowałeś na PO?
1q2 napisał(a):

|
(...)Jeszcze chwilka a zostanie tylko kot alik do zabawy.(...)
|
Zawsze to lepsze niż pić do lustra.
1q2 napisał(a):

|
(...)ps i Ty po takim bełkocie jaki zaprezentowałeś śmiesz mi zarzucać poziom NIE?
|
Niczego nie zarzucam a stwierdzam fakt. Dwa jakieś konkrety czy tak po prostu chcesz mnie sprowokować, bop nie masz nic do powiedzenia?
----------------------------------------------
O! Jest i on! On sam! Pan geodeta, ekspert od skarbu państwa w rządzie ekspertów od wszystkiego -
Olek Grad! "Rzeczpospolitą" powinni dawno zamknąć!
"(...)Według TVN 24 są to stenogramy rozmów polityków PO w sprawie prywatyzacji stoczni w Gdyni i Szczecinie.(...)".
Michalkiewicz o "sukcesie" Pana Ministra Skarbu Najjaśniejszej Rzeczpospolitej, w rządzie Pana Donalda Tuska - Przyszłego Pana Prezydenta - Pana Olka Grada (geodety):
"(...)38 milionów suwerennych obywateli zrzuci się po 100 złotych, to robi się z tego tak poważna suma, że nie tylko Eureko, ale i całkiem spore grono jego polskich pomocników może dzięki temu żyć aż do śmierci. Powinniśmy zatem być wdzięczni zarówno rządowi premiera Tuska, jak i jego sławnym poprzednikom, zwłaszcza byłemu charyzmatycznemu premierowi Buzkowi, że w sumie tak niewielkim kosztem pozwolili nam uczynić tyle dobrego. Ile dobrego - możemy się zorientować dzięki informacji, że
Eureko nie tylko otrzyma od Polski co najmniej 4,5 miliarda złotych w gotówce, ale zachowa sobie również 33 procent minus jedną akcję PZU SA. Polska nie tylko sprzedała mu udziały w PZU, ale jeszcze do tego dopłaciła. Czegóż chcieć więcej? Czyż nie za to właśnie Europa, ba - cały świat, tak nas podziwia?"