Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Mistel
Senior Member
Od: 04.2009
Skąd: Bronowice
Offline
#
11623
09.10.2009, 20:16
Mistel
napisał(a):
Witam panowie (i panie).
Chciałbym aby mi ktoś polecił w Krakowie jakąś fajną siłownię. Żeby nie było drogo, i żeby atmosfera była miła
I gdzie można w Krakowie wypożyczyć rękawice bokserskie i potrenować na gruszce? Z racji kontuzji na zadne walki się zapisać nie mogę, a trochę bym poboksował
Ponawiam pytanko
Mistel
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Mistel
Znajdź inne posty napisane przez Mistel