Pablo84 napisał(a):

Mam pytanie.Czy znasz się choć troszkę na medycynie/anatomii/rehabilitacji?
Nie? To się nie udzielaj.
Uwierz mi, Garguła i Boguski są w bardzo dobrych rękach.
|
A Ty zapewne jesteś wybitnym znawca od tego typu urazów
i najlepszym znawcą kompetencji lekarskich


