|
Przecież jak by nam postawili parking podziemny na Reymonta to by było gdzie samochód zaparkować ale nie byłoby możliwości wyjechania z takiego parkingu. Przecież koło stadionu są jednopasmówki i jakby tam nagle ruszyło 1000 samochodów to by ludzie dłużej wyjeżdzali niż trawa powrót autobusem czy tramwajem do domu. Ważniejsze są parkingi pod Museum Narodowym czy pod AGH, a przydałby się przed UR.
|