Temat
:
Football Manager
Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
Od: 11.2002
Offline
#
2101
09.10.2009, 16:32
Marzy mi się herb TS Wisła, a nie SSA w FM09
Czy ma ktoś gotową grafikę?
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
konrad
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do konrad
Znajdź inne posty napisane przez konrad