Wyświetl pojedynczy post
konrad
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2101
Stary 09.10.2009, 16:32
Marzy mi się herb TS Wisła, a nie SSA w FM09
Czy ma ktoś gotową grafikę?
Tylko Wisła.
Warszawa da się lubić, Warszawa da się lubić, tu trzy punkty można zdobyć, tutaj Legię można ubić.
Odpowiedz cytując