Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4851
Stary 09.10.2009, 15:19
To zdjęcie postowane wyżej doskonale się nadaje do zakreślenia linii boiska względem trybun bocznej i C. Wiem, że takie fotki się już pojawiały, ale bardzo bym prosił kogoś kompetentnego aby taką linię jeszcze raz naniósł i wkleił na forum. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z perspektywy wierzchołka C
What's new?

Odpowiedz cytując