To zdjęcie postowane wyżej doskonale się nadaje do zakreślenia linii boiska względem trybun bocznej i C. Wiem, że takie fotki się już pojawiały, ale bardzo bym prosił kogoś kompetentnego aby taką linię jeszcze raz naniósł i wkleił na forum. Ciekaw jestem jak to będzie wyglądać z perspektywy wierzchołka C
