Wyświetl pojedynczy post
Tylko_Wisła!
Senior Member
 
 
Od: 09.2008
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11608
Stary 09.10.2009, 14:29
W.O.J.Z.I.N napisał(a):Wyświetl post
Nie wie ktos czy aktywacja konta na bet-at -home przychodzi mailem czy poczta haslo kod rejstracji li bo mija 2 tydzien i nic ani poczty a maila aktywacywojacego1?


Aktywacja konta przychodzi mailem.


E : Nie mam pojęcia.
Ostatnio edytowane przez Tylko_Wisła! : 09.10.2009 o godz. 14:55.
WISŁA TO MY !
Odpowiedz cytując