|
Norma.
Kiedyś zrobiłem aferę, to mi kazali sobie wyobrazić jak listonosz ma wziąć 10 paczek.
W mojej okolicy to czasem łaskawca zostawia awizo nawet jesli chodzi o przesyłke niewiele większa i cięższa od listu.
Całkowicie przerzuciłem się na kurierów.
Jak im zajrzy w oczy widmo bankructwa i wolnego rynku to się nauczą nosić paczki.
|