Wyświetl pojedynczy post
P.e.c.h
Senior Member
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11604
Stary 09.10.2009, 13:31
Norma.

Kiedyś zrobiłem aferę, to mi kazali sobie wyobrazić jak listonosz ma wziąć 10 paczek.
W mojej okolicy to czasem łaskawca zostawia awizo nawet jesli chodzi o przesyłke niewiele większa i cięższa od listu.

Całkowicie przerzuciłem się na kurierów.

Jak im zajrzy w oczy widmo bankructwa i wolnego rynku to się nauczą nosić paczki.
Odpowiedz cytując