Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3999
Stary 09.10.2009, 10:20
Obama ledwie zaczął, na wyrost ten Nobel, nie mówi nie ale ktoś się chyba pośpieszył, z kolei nagroda dla Ala Gora to pomyłka...
jednego Nobla bodaj z fizyki albo chemii powinni unieważnić ponieważ teoria za która panowie dostali nagrodę okazała się błędna

JPII nie chciał nagrody, bo na pewno by ją dostał