|
Obama ledwie zaczął, na wyrost ten Nobel, nie mówi nie ale ktoś się chyba pośpieszył, z kolei nagroda dla Ala Gora to pomyłka...
jednego Nobla bodaj z fizyki albo chemii powinni unieważnić ponieważ teoria za która panowie dostali nagrodę okazała się błędna
JPII nie chciał nagrody, bo na pewno by ją dostał
|