Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#559
Stary 09.10.2009, 08:33
Pan Jotka napisał(a):Wyświetl post
Skomentujmy to tak..POMARZYĆ WOLNO KAŻDEMU
Juz widzę te stadony w rybniku, Wodziśawiu, Bytomiu czy Sosnowcu.Albo Lublinie czy Bielsku Białej .... Jaaaaaasne....
Heh, to samo pomyślałem...
Kto wypełni w Rybniku 18 tysięcznik?
Odpowiedz cytując