no niestety po raz kolejny wyszło ze NYR nie za bardzo leżą stołecznym;/ a poza tym nie w kazdym meczu da sie strzelać
LuKaS z zeszłego sezonu powinieneś pamiętać,ze Heatley dla Ottawy strzelał mnóstwo bramek.także teraz w jeszcze lepszym zespołem powinien razem z Marleau i Setoguchim ładnie punktować.
dla mnie na szczescie nie zzawiodł drugi "Turbo Rosjanin" Ilya Kovalchuk(2G) wiec nie ma tragedii;]
ja z hokeja interesuje sie takowymi meczami:
Sanok -
Cracovia
Toruń -
Tychy
Janów - Oświęcim 1 lub 1x
Jesenice - Zagrzeb over 5,5
JYP
Servette
Mannheim
Eisbaren
Spisska nova Ves over 5,5
z tego bede wybierac;]
a Twoj
CHOMUTOV gra JUTRO
