Wyświetl pojedynczy post
rocco_1906
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4638
Stary 09.10.2009, 08:10
no niestety po raz kolejny wyszło ze NYR nie za bardzo leżą stołecznym;/ a poza tym nie w kazdym meczu da sie strzelać

LuKaS z zeszłego sezonu powinieneś pamiętać,ze Heatley dla Ottawy strzelał mnóstwo bramek.także teraz w jeszcze lepszym zespołem powinien razem z Marleau i Setoguchim ładnie punktować.

dla mnie na szczescie nie zzawiodł drugi "Turbo Rosjanin" Ilya Kovalchuk(2G) wiec nie ma tragedii;]

ja z hokeja interesuje sie takowymi meczami:

Sanok -Cracovia
Toruń - Tychy
Janów - Oświęcim 1 lub 1x
Jesenice - Zagrzeb over 5,5
JYP
Servette
Mannheim
Eisbaren
Spisska nova Ves over 5,5

z tego bede wybierac;]

a Twoj CHOMUTOV gra JUTRO
Ostatnio edytowane przez rocco_1906 : 09.10.2009 o godz. 08:30.
ALEXANDER
THE GREAT
OVECHKIN
Odpowiedz cytując