Wyświetl pojedynczy post
skeba
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#127
Stary 08.10.2009, 21:19
W Fifie 10 nie słyszałem, by wypowiedzial nazwisko Wislaka, ale Reicha z Jagielloni czyta.
W fife 2008 czytał Zienczuka, i Niedzialana (Bitilan) hehe, nie kumałem z początku czemu tak mówi na niego.
W Fifie 2010 Leszczak wygląda jak Małecki
Glowacki najlepiej, później może Sobol. Kirm ma grzywkę taką samą. Diaz to wiadomo, te jego loczki.
Dziwi mnie, że Brożek tak słabo wygląda, ma staty 79, wyższe od Lewandowskiego, więc powinni go ładniej zrobić.