Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3995
Stary 08.10.2009, 20:46
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post
może, ...ale nie musi, jak sam napisałeś do tej pory mu to nie wychodziło, PiSu już jest przegrany, więc ciekawi mnie co teraz Tusk wymyśli, no i parę pionków mu odpadło...
... wyciągnie kogoś nowego z rękawa?
pis owszem jest przegrany chyba, że...... chyba, że wykształciuchy przestaną ratować Polskę. A ta afera stwarza takie niebezpieczeństwo.

W gruncie rzeczy wojna Tuska będzie się toczyła nie o przydławienie PISu - bo to nie ma sensu, tylko wojna będzie się toczyła o .... kliki i o doły SLD.

Tusk bedzie musiał udowodnić w tym momencie postpeerelowskim klikom, że jeszcze można na nich liczyć a dołom SLD musi zaproponować atrakcyjny układ.

Inaczej może wystartować czarny koń o nazwie Cimoszewicz, który ma juz na starcie 2 atuty:

1) akcja czyste ręce i ogólnie image nieskazitelnego niepolityka

2) brudne zagranie Tuska z 2005r., który w pamietnej akcji tajnego agenta platformy Miodowicza, za pośrednictwem Jaruckiej odstrzelił bardzo brzydko Cimoszkę.

Jeśli Tuskowi w tej wojnie z PISem uda się zatrzymać kliki i udobruchać doły SLD, to i Cimoszewicz siądzie sobie na dupie. Inaczej będzie kąsał jak lis

Dlatego sie nie zgodzę z kolegą, że:

Żurawek napisał(a):Wyświetl post
ednak nie oszukujmy się - zapewne i tak zostanie prezydentem, bo nie ma w tym momencie rywala, co niestety martwi.
Ostatnio edytowane przez sambo : 08.10.2009 o godz. 20:50.