Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
 
 
Od: 05.2007
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1649
Stary 08.10.2009, 20:31
Koszulkę 'Precz z komuną '' XL , Kupię !!!
Obojętne czy Wisły czy Lechii. priv.
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."

Odpowiedz cytując