Temat
:
Kupię , sprzedam , zamienię
Wyświetl pojedynczy post
T-michal-S
Member
Od: 05.2007
Skąd: Skawina
Offline
#
1649
08.10.2009, 20:31
Koszulkę 'Precz z komuną '' XL , Kupię !!!
Obojętne czy Wisły czy Lechii. priv.
"Po burzy słońce wychodzi zza chmur . . ."
T-michal-S
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do T-michal-S
Znajdź inne posty napisane przez T-michal-S