|
Boomcha - nie przesadzaj - jedynie tylko Kwaśniewski może iść w konkury z Tuskiem w p***u czczych słówek o miłości i tego typu frazesów. Kwaśniewski jest tu chyba nawet lepszy.
Tusk jest bardzo dobrym politykiem a ignorowanie tego faktu zapędziło Kaczora w pamiętnej debacie sprzed 2 lat.
Jeśli w oczach PISu i SLD Tusk dalej zostanie ciotą - to mają przegraną na starcie tę batalię.
Tusk w tym momencie zrobił to, co drużyna przy stracie gola - zwyczajnie się odsłania i lezie do ataku. Kaczor ma szanse w eleganckich akcjach z kontrataku jest jednak ale:
- po pierwsze Kaczory to nie są te same Kaczory sprzed 4 lat - tym kolesiom jednak już chyba brakuje sił i pomysłu, o SLD nie wspomnę - ta partia to jest obecnie jakiś klub towarzyski
- po drugie - to co wspomniałem - Tusk jest bardzo dobrym politykiem i ta wojna - choć właśnie pozycje wojenne wcale mu nie wychodziłay do tej pory, moze przynieść dobre efekty - należy o tym pamietać
Ostatnio edytowane przez sambo : 08.10.2009 o godz. 20:15.
|