Wyświetl pojedynczy post
cassius31krakow
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kaźmirz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3427
Stary 08.10.2009, 19:25
No to z głównej o Gargule - trenuje już prawie normalnie:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...wie_normalnie/


O Rafale cisza :(
Ostatnio edytowane przez cassius31krakow : 08.10.2009 o godz. 19:31.
Odpowiedz cytując