|
Fajnie jest czytac ze Gargula sobie truchta ,podbija pilke,cwiczy z nią
Takie informacje napływaja jednak do nas od conajmniej 3 miesiecy i nic sie nie zmienia.
Dobrze ze wszytko idzie do przodu,ale mam nadzieje ze na tym poniedzialkowym spotkaniu uslyszymy jakies KONKRETY zarowno w sprawie jego powrotu jak i sytuacji z RAFALEM BOGUSKIM.
|