Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2431
Stary 08.10.2009, 17:44
Co za kpina ,nie moze tak byc ze gazety piszą sobie co chcą.


Bo jak mozna napisac ze ' Działacze z Wielkopolski rozmawiali już z trenerem, on sam temu nie zaprzecza."
skoro za chwile jest komunikat ze strony Amiki "Zarząd klubu pragnie poinformować, że nie były prowadzone żadne rozmowy w tej sprawie. "


Kpina ,zenada ,niedlugo trzeb bedzie prostowac kazdy news z kazdego portalu lacznie z pudelkiem.Zreszta my ta sytuacje "dobrze" znamy.
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując