|
Co za kpina ,nie moze tak byc ze gazety piszą sobie co chcą.
Bo jak mozna napisac ze ' Działacze z Wielkopolski rozmawiali już z trenerem, on sam temu nie zaprzecza."
skoro za chwile jest komunikat ze strony Amiki "Zarząd klubu pragnie poinformować, że nie były prowadzone żadne rozmowy w tej sprawie. "
Kpina ,zenada ,niedlugo trzeb bedzie prostowac kazdy news z kazdego portalu lacznie z pudelkiem.Zreszta my ta sytuacje "dobrze" znamy.
|