Wyświetl pojedynczy post
Zwierze
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Łańcut

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4843
Stary 08.10.2009, 17:26
Cytat napisał(a):Wyświetl post
Płyta fundamentowa, póki co powstaje dopiero w środkowej części wykopu. Spowodowane jest to tym iż obszar ten jest rozległy i położony stosunkowo głęboko (ok. 7m). Co za tym idzie ścianka szczelinowa mogła by nie wytrzymać naporu mas ziemnych. Dlatego też wzdłuż fundamentu ustawiane są tzw przypory, dzięki którym możliwe będzie wybranie pozostałej części gruntu.
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-08

To już wiemy dlaczego wybrali na początku tylko środek
MISTRZ, MISTRZ, WISŁA MISTRZ!!!!!!!
Odpowiedz cytując