Cytat napisał(a):

|
Płyta fundamentowa, póki co powstaje dopiero w środkowej części wykopu. Spowodowane jest to tym iż obszar ten jest rozległy i położony stosunkowo głęboko (ok. 7m). Co za tym idzie ścianka szczelinowa mogła by nie wytrzymać naporu mas ziemnych. Dlatego też wzdłuż fundamentu ustawiane są tzw przypory, dzięki którym możliwe będzie wybranie pozostałej części gruntu.
|
http://www.stadionwisly.info/fotorel...owy/2009-10-08
To już wiemy dlaczego wybrali na początku tylko środek