element napisał(a):

Myślcie logicznie.
Teraz gdy brakuje pieniędzy nie czas na przerwy i grę na Reymonta (bo przez to wiele rzeczy po cwaniaku odkładaliby na potem byle jakoś na "już dziś" zorganizować grę na Reymonta.)
Niech skończą ten stadion jak najszybciej i będziemy mieć to z głowy. .
|
To rzeczywiście jest dobry argument - nic w naszym kraju nie jest tak trwałe i długowieczne, jak prowizorka.
Dopuszczając niedokończony stadion do użytku możemy obudzić oszczędnościowe zapędy niektorych polityków.
Niemniej, nie rezygnowałbym tak łatwo z możliwości wcześniejszego rozgrywania meczów na R22 w ramach obowiązującego harmonogramu prac - przy dobrej woli, wiele można załatwić.
Niestety, oczywiście, to nierealane - nikomu na tym wyraźnie nie zależy poza kibicami, a teraz pojawiają się dodatkowe wydatki. Miasto znów samo się oszukało - chcąc zaoszczędzić na budowie parkingów zlecając ją prywatnemu inwestorowi, ostatecznie jedynie zwiększyło koszt budowy stadionu, gdy ów sie nie znalazł.
W efekcie, nie będzie ani parkingu, ani ok. 30 mln zł. Brawo.
Rozegrali to iście po mistrzowsku, w typowo polskim stylu.