Wyświetl pojedynczy post
Markus
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4842
Stary 08.10.2009, 16:33
element napisał(a):Wyświetl post
Myślcie logicznie.
Teraz gdy brakuje pieniędzy nie czas na przerwy i grę na Reymonta (bo przez to wiele rzeczy po cwaniaku odkładaliby na potem byle jakoś na "już dziś" zorganizować grę na Reymonta.)
Niech skończą ten stadion jak najszybciej i będziemy mieć to z głowy. .
To rzeczywiście jest dobry argument - nic w naszym kraju nie jest tak trwałe i długowieczne, jak prowizorka.

Dopuszczając niedokończony stadion do użytku możemy obudzić oszczędnościowe zapędy niektorych polityków.

Niemniej, nie rezygnowałbym tak łatwo z możliwości wcześniejszego rozgrywania meczów na R22 w ramach obowiązującego harmonogramu prac - przy dobrej woli, wiele można załatwić.

Niestety, oczywiście, to nierealane - nikomu na tym wyraźnie nie zależy poza kibicami, a teraz pojawiają się dodatkowe wydatki. Miasto znów samo się oszukało - chcąc zaoszczędzić na budowie parkingów zlecając ją prywatnemu inwestorowi, ostatecznie jedynie zwiększyło koszt budowy stadionu, gdy ów sie nie znalazł.

W efekcie, nie będzie ani parkingu, ani ok. 30 mln zł. Brawo.

Rozegrali to iście po mistrzowsku, w typowo polskim stylu.
Jaroo1: "okazało się, że gracze co się sprawdzają w Polsce są z 2 ligi hiszpańskiej. Nic w tym odkrywczego nie ma, byłoby dziwne gdyby się nie sprawdzali."
(...)
"Polaków na rynku to mamy do wyboru praktycznie zero w porównaniu do chociażby rynku europejskiego. Ogólnie poziom Polakow jest słabszy niż graczy z zachodu, dlatego logiczne jest że łatwiej znaleźć kogoś na zachodzie, nawet z II-V ligi - zależy od kraju, bo np w Hiszpanii można znaleźć dobrego gracza w niższej lidze
"
Odpowiedz cytując