Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
KosaPS
Senior Member
Od: 04.2007
Offline
#
11588
08.10.2009, 16:06
Jak się nazywa substancja którą straż pożarna sypie na plamę oleju na ulicy
KosaPS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do KosaPS
Znajdź inne posty napisane przez KosaPS