ciacho napisał(a):

Oj marzy mi się takie zestawienie pomocy i ataku:
Mały - Sobol - Jirsak - Kirm
.......... Garguła
............Brożek
A jak wróci Boguski, hmm, będzie problem.. kto by pomyślal
|
Znając podatność na kontuzje niektórych naszych piłkarzy wydaje się, ze taki "problem" bogactwa może sie szybko rozwiązać sam... Garguła juz od dluzszego czasu pracuje systemem "kontuzja - rehabilitacja - 2 miesiące gry", a i Boguski przeszedł sporo w karierze.