Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3406
Stary 08.10.2009, 10:19
Ja mam pytanie czemu Papież nie grał skoro zaliczył już debiut w meczu Pucharu Polski? Kontuzja czy się nie załapał?


tak k.. Maciej Papież, chyba oczywiste że o niego mi chodzi.
Ostatnio edytowane przez Baala : 08.10.2009 o godz. 11:07.
Odpowiedz cytując