|
No kocie,
Muszę przyznać że Cię niedoceniałem (pewnie przez tą "barokową" manierę w pisaniu). Analiza jak dla mnie dość ciekawa aczkolwiek nie ze wszystkim się zgadzam.
sambo,
Najśmiejszniejsze jest to że jeszcze parę dni temu 1q2 uważał że" ironizujesz" pisząc o paragrafach dla MK a dziś już pewnie każdy leming jest przekonany że ten "partyjny aparatczyk" knujący przeciwko premierowi ponosi słuszną karę za swoje winy. Życie jest śmieszniejsze niż najlepszy kabaret.
Ostatnio edytowane przez wislak68 : 07.10.2009 o godz. 22:51.
|