Meczyk fajny ,nasza mlodziez z II polowki dala rade
Fajnie bylo znowu zobaczyc Szymka ,Kazia Moskala ,Kule czy Grzele w akcjii,swoja roga Grzela calkiem niezle z formą ...gra chyba na dzis w V ligowej Skawince....a wydaje mi sie se spokojnie moglby sie zachaczyc gdzies wyzej ..np I liga.
Mecz jednak odbywal sie troche w zly dzien i pore.Widzow malutko ,jakby dali inny termin np niedziela (ligi nie ma ,repra gra dzien wczesniej) to mysle ze "otoczka" byla by lepsza.Ale z tego co slyszalem slabo naglosnione to spotkanie bylo,no i Lubilin gdzie raczej nie palaja do nas sympatią.
PIEKUT TRZYMAJ SIE !!!