Wyświetl pojedynczy post
Wojtas
Senior Member
 
 
Od: 06.2006
Skąd: inąd

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2726
Stary 07.10.2009, 22:37
Meczyk fajny ,nasza mlodziez z II polowki dala rade


Fajnie bylo znowu zobaczyc Szymka ,Kazia Moskala ,Kule czy Grzele w akcjii,swoja roga Grzela calkiem niezle z formą ...gra chyba na dzis w V ligowej Skawince....a wydaje mi sie se spokojnie moglby sie zachaczyc gdzies wyzej ..np I liga.


Mecz jednak odbywal sie troche w zly dzien i pore.Widzow malutko ,jakby dali inny termin np niedziela (ligi nie ma ,repra gra dzien wczesniej) to mysle ze "otoczka" byla by lepsza.Ale z tego co slyszalem slabo naglosnione to spotkanie bylo,no i Lubilin gdzie raczej nie palaja do nas sympatią.

PIEKUT TRZYMAJ SIE !!!
WISŁA KRÓLOWA POLSKI
Odpowiedz cytując