|
F1 to rzeczywiście jest sport w którym trzeba mieć masę szczęścia do tego w jakim zespole w danym momencie się jeździ. Wydawało się że BMW w tym sezonie będzie walczyło o mistrzostwo a tu są jednym z najsłabszych zespołów. Dlatego trudno określić jaki zespół w przyszłym sezonie będzie walczył o najwyższe pozycje. Kto stawiał że w tym sezonie Brawn GP czy Red Bull będzie najmocniejszy.
|