|
a ja sie nie zgadzam, w ostatnich 10 latach 3 zespoly zdobywaly WCC wsrod nich 2x bylo to Renault. Zwycieskie bolidy budowali Tim Densham i Bob Bell, ludzie Ci nadal pracuja w zespole. Odszedl Flavio co imo wyjdzie im tylko na dobre, bo on juz sie zaczal pomalu wypalac.
Maja wysmienite zaplecze, wiedze i wszystko inne co jest potrzebne aby wygrywac. A teraz dodatkowo maja mega motywacje, bo taki zespol zrobi wszystko by zatrzec zle wrazenie wywolane afera.
Ok, ostatnie sezony im nie wychodzili, ale analizujac dokladnie, to 2007 przegrali jakby z gory, bo zmienil sie dostawca opon. Juz przed tym sezonem glosno mowili, ze na bank beda miec problemy. W 2008 slabo zaczeli ale pod koniec bolid byl juz na prawde mocny. Gdyby zamiast Nelsona jezdzil ktos bardziej odpowiedni sadze, ze bili by sie z BMW o miescje w tabeli WCC.
Ten sezon jaki jest kazdy widzi, czesc zespolow poszla zla droga z ktorej nei bardzo mozna bylo wrocic. McLaren niby cos zdzialal, ale to juz jest wszystko za pozno. Renault zamiast sie szarpac z obecnym samochodem wiekszosc sil skierowalo w budowe nowego modelu, a ze zasady sie za abrdzo nie zmieniaja, to neispodzianek juz raczej nie bedzie.
|