FraMat napisał(a):

Szkoda, że większość taka niewysoka...
|
Właśnie dobrze, odeszło się od preferowania fizycznych graczy i poszło w kierunku technicznych. Zresztą na pewno podrosną, przybiorą trochę na masie i będą wyglądać inaczej, a techniki już nie stracą.