Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3384
Stary 07.10.2009, 19:23
FraMat napisał(a):Wyświetl post
Szkoda, że większość taka niewysoka...
Właśnie dobrze, odeszło się od preferowania fizycznych graczy i poszło w kierunku technicznych. Zresztą na pewno podrosną, przybiorą trochę na masie i będą wyglądać inaczej, a techniki już nie stracą.
Odpowiedz cytując