Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#259
Stary 07.10.2009, 19:14
No i nieźle. Jak miał do wyboru Williamsa i Toyotę to wyboru chyba dobrego dokonał idąc do Renault. Inna sprawa to wyniki tego zespołu w przyszłym roku. No ale jako, że od nowego sezonu nie będzie można tankować w czasie wyścigów to dobra jest informacja, że silniki Renault są oszczędniejsze od np tych Ferrari.
Odpowiedz cytując