Wyświetl pojedynczy post
CVC
Senior Member
 
 
Od: 12.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6
Stary 07.10.2009, 18:59
Niesamowity mecz zagrali koszykarze Wisły z I-ligowym MOSiR-em Krosno w rozgrywkach I rundy Pucharu Polski. Po dwóch dogrywkach pokonali 70-66 grających o klasę wyżej rywali. A o tym jak bardzo pasjonujący był to mecz niech świadczy fakt, że wiślacy dwukrotnie wyrównywali stan meczu rzutami Kuby Dwernickiego, niemal równo i równo z syreną! Brawo Panowie!

Wisła Kraków - MOSiR Krosno 70-66
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=16306
W Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi bójek
Jesteśmy Śląsk Wrocław - Nam należy się szacunek !
------------------------------------------------------------------------------
ŚLĄSK-WISŁA-LECHIA
Odpowiedz cytując