Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#258
Stary 07.10.2009, 17:28
Robert Kubica oficjalnie w Renault

http://www.kubica.pl/

Cytat:
- Zespół Renault z przyjemnością informuje, że Robert Kubica będzie startował w naszych barwach w sezonie 2010 - czytamy w oficjalnym oświadczeniu zespołu. Po miesiącach spekulacji w końcu oficjalnie potwierdzono, że to polski kierowca zastąpi Fernando Alonso w barwach ekipy z Enstone.
Odpowiedz cytując