Wyświetl pojedynczy post
palikot
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4834
Stary 07.10.2009, 17:12
Wicked napisał(a):Wyświetl post
ale ciągle formalnie będzie to budowa. nie odebrana przez nadzór budowlany, straż pożarna, policję. A to są między innymi warunki dopuszczenia obiektu do użytkowania, nie wspominając o wymogach ustawy o imprezach masowych.
Ale D i E nie trzeba odbierać, bo byly juz odebrane kilka lat temu... C mozna odebrac wczesniej, bo budowa ma skonczyc sie w grudniu...Zebys mi nie napisał, to są 2 osobne przetargi i 2 osobne odbiory, murawy nie trzeba odbierać, z rąk strazy pozarnej, bo ciezko, zeby siała zagrożenie w postaci ognia... Poprostu... wpuscić na D i C a nawet zostawić puste E, bo tam stoją kontenery klubowe, ktore bedą likwidowane dopieru w czerwcu...
No ale to tylko teoria, bo znając zycie, nawet im sie nie bedzie do rozmów chcialo usiąść, a co dopiero posprzątać wczesniej niz przed czerwcem... przy D i C...
ps. W Lubinie mogą grac przy budowie głównej trybuny, tou nas tez chyba mozna, tym bardziej, ze budowa dachu bedzie juz chyba skonczona, bądź na ukończeniu... Znając zycie kolejki w C+ pod mistrzostwo są raczej w dzień, wiec oswietlenie niewiadomo jakie nie jest potrzebne(zacmienia słonca raczej sie nie przewiduje na ten czas). Wszystko jest do uzgodnienia, ale to tylko POLSKA, wiec na to nie liczę.
Ostatnio edytowane przez palikot : 07.10.2009 o godz. 17:15.
Odpowiedz cytując