Wicked napisał(a):

|
ale ciągle formalnie będzie to budowa. nie odebrana przez nadzór budowlany, straż pożarna, policję. A to są między innymi warunki dopuszczenia obiektu do użytkowania, nie wspominając o wymogach ustawy o imprezach masowych.
|
Ale D i E nie trzeba odbierać, bo byly juz odebrane kilka lat temu... C mozna odebrac wczesniej, bo budowa ma skonczyc sie w grudniu...Zebys mi nie napisał, to są 2 osobne przetargi i 2 osobne odbiory, murawy nie trzeba odbierać, z rąk strazy pozarnej, bo ciezko, zeby siała zagrożenie w postaci ognia... Poprostu... wpuscić na D i C a nawet zostawić puste E, bo tam stoją kontenery klubowe, ktore bedą likwidowane dopieru w czerwcu...
No ale to tylko teoria, bo znając zycie, nawet im sie nie bedzie do rozmów chcialo usiąść, a co dopiero posprzątać wczesniej niz przed czerwcem... przy D i C...
ps. W Lubinie mogą grac przy budowie głównej trybuny, tou nas tez chyba mozna, tym bardziej, ze budowa dachu bedzie juz chyba skonczona, bądź na ukończeniu... Znając zycie kolejki w C+ pod mistrzostwo są raczej w dzień, wiec oswietlenie niewiadomo jakie nie jest potrzebne(zacmienia słonca raczej sie nie przewiduje na ten czas). Wszystko jest do uzgodnienia, ale to tylko POLSKA, wiec na to nie liczę.