Gwiaździsty napisał(a):

Pablo84 napisał :
Widzę że dalej nie rozumiesz "ptysiu malinowy". Skoro mogły jakieś parchy to tym bardziej my możemy grać u siebie w sezonie mistrzowskim. Tymbardziej skoro kibice tego chcą.
|
Nie, to ty nie rozumieszc chłopcze.Jesteśmy Wisłą Kraków, nie parchami, więc nie wypada się przebierać w kontenerach.Jacy kibice chcą?Ci sprzed fotela albo komputera?To niech ****a dadzą +20 min zlotych, bo jak narazie ****a brakuje pieniędzy na jebana A I B a pózniej niech sobie ****a chcą pochodu na rynek.
Czasami się zastanawiam, po **** ja tu jeszcze piszę i przejmuje się tego typu ludzmi.Chyba po prostu jestem sadomasochistą