Wyświetl pojedynczy post
Pablo84
Senior Member
 
 
Od: 03.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4833
Stary 07.10.2009, 17:03
Gwiaździsty napisał(a):Wyświetl post
Pablo84 napisał :


Widzę że dalej nie rozumiesz "ptysiu malinowy". Skoro mogły jakieś parchy to tym bardziej my możemy grać u siebie w sezonie mistrzowskim. Tymbardziej skoro kibice tego chcą.
Nie, to ty nie rozumieszc chłopcze.Jesteśmy Wisłą Kraków, nie parchami, więc nie wypada się przebierać w kontenerach.Jacy kibice chcą?Ci sprzed fotela albo komputera?To niech ****a dadzą +20 min zlotych, bo jak narazie ****a brakuje pieniędzy na jebana A I B a pózniej niech sobie ****a chcą pochodu na rynek.

Czasami się zastanawiam, po **** ja tu jeszcze piszę i przejmuje się tego typu ludzmi.Chyba po prostu jestem sadomasochistą
Odpowiedz cytując