Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4831
Stary 07.10.2009, 16:19
Pablo84 napisał :
Cytat:
Ale zrozum "mistrzu", że my nie jesteśmy parchami, tylko Wisłą Kraków.
Widzę że dalej nie rozumiesz "ptysiu malinowy". Skoro mogły jakieś parchy to tym bardziej my możemy grać u siebie w sezonie mistrzowskim. Tymbardziej skoro kibice tego chcą.
Odpowiedz cytując