Pablo84 napisał :
Cytat:
|
Ale zrozum "mistrzu", że my nie jesteśmy parchami, tylko Wisłą Kraków.
|
Widzę że dalej nie rozumiesz "ptysiu malinowy". Skoro mogły jakieś parchy to tym bardziej my możemy grać u siebie w sezonie mistrzowskim. Tymbardziej skoro kibice tego chcą.