Temat
:
Wisła Kraków w Pucharze Polski 2009/2010
Wyświetl pojedynczy post
zawsze0statniii
Senior Member
Od: 03.2008
Offline
#
328
07.10.2009, 11:45
pierwsza drużyna i tak ledwo, ledwo daje rade w 3 lidze
zawsze0statniii
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do zawsze0statniii
Znajdź inne posty napisane przez zawsze0statniii