Wyświetl pojedynczy post
<Crasch>
Senior Member
 
 
Od: 09.2006
Skąd: Wrocław

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1055
Stary 07.10.2009, 10:38
Genio napisał(a):Wyświetl post
Pass is dj1sly
tak podpisal pod linkami, innej propozycji nie mam
sprawdz czy nie kopiujesz przez przypadek spacji która mogla sie ukryc za slowem

http://www.youtube.com/watch?v=83oN2PejIIg
jak nazwya sie gry tego typu? nie mam na mysli czy to strzelanka, strategia, czy cos w tym rodzaju tylko dokladną frazę ktora opisuje gry tworzone na taki wlasnie widok, taką charakterystyczną grafike? [na przyklad Commandos 1 i 2]
o ile ciekawa bylaby nawet zwykla pilka nozna w takiej perspektywie nie wspominajac o strategi pozbawionej dziecinnej kolorystyki i magii
Hack&slash? tak mi sie wydaje
nie wiem dokladnie jak to sie pisze
Odpowiedz cytując